Binek Araç Motor Yağları

18 toplam ürün.
Cronos LPG 20W-50

ALPET CRONOS LPG 20W-50, yüksek kaliteli baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak özellikle LPG'li motorlar için çok dereceli olarak üretilmiştir

Cronos 20W-50

ALPET CRONOS 20W-50, yüksek kaliteli, mineral esaslı baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilen, çok dereceli benzinli motor yağıdır.

Cronos 15W-40

ALPET CRONOS 15W-40, günümüz motor teknolojisine uygun olarak, yüksek kaliteli baz yağlara özel katık ilavesi yapılarak üretilmiştir.

Caracal 10W-40

ALPET CARACAL 10W-40, sentetik esaslı baz yağlarla gelişmiş katık paketlerinin mükemmel kombinasyonu ile üretilmiş, yarı sentetik motor yağıdır.

Cronos LPG 10W-40

ALPET CRONOS LPG 10W-40, yüksek kaliteli mineral ve sentetik baz yağlara özel katık ilave edilerek özellikle LPG'li motorlar için üretilmiş çok dereceli bir yağdır.

Cronos Diesel 10W-40

ALPET CRONOS DIESEL 10W-40, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağlara, yüksek performanslı modern katık kombinasyonlarının ilave edilmesiyle özellikle dizel motorlu otomobiller için üretilmiştir.

Cronos 10W-40

ALPET CRONOS 10W-40, üstün teknoloji ürünü sentetik baz yağlara, yüksek performanslı katık kombinasyonlarının ilave edilmesiyle özellikle benzinli otomobiller için üretilmiş olan üstün performanslı sentetik bir motor yağıdır.

Caracal 5W-40

ALPET CARACAL 5W-40, sentetik baz yağlarla, günümüz teknolojisine uygun gelişmiş katık paketlerinin mükemmel kombinasyonu ile üretilmiş, sentetik esaslı motor yağıdır.

Caracal RN 5W-40

ALPET CARACAL RN 5W-40, Renault, BMW, Mercedes Benz, Opel, Porsche ve VW gibi birçok araç üreticilerinin ve OEM onaylarını sağlayan en modern araç motorlarında kullanılmak üzere, yeni nesil yüksek performanslı yağ teknolojisi ile üretilmiş full sentetik özel bir ürün serisidir.

Caracal DPF 5W-40

ALPET CARACAL DPF 5W-40 Serisi, yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için geliştirilmiştir.

Caracal RN 720 5W-40

ALPET CARACAL RN 720 5W-40 yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Cronos 5W-40

ALPET CRONOS 5W-40, üstün teknoloji ürünü tam sentetik baz yağlara, yüksek performanslı katık kombinasyonlarının ilave edilmesiyle benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere üretilmiş olan üstün performanslı tam sentetik bir motor yağıdır.

Caracal 5W-30

ALPET CARACAL 5W-30, ileri teknoloji ile geliştirilmiş katık paketleri ve sentetik esaslı baz yağların mükemmel kombinasyonuyla üretilmiş sentetik motor yağıdır.

Caracal RN 5W-30

ALPET CARACAL RN 5W-30 yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.

Caracal DPF 5W-30

ALPET CARACAL DPF 5W-30 Serisi, yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için geliştirilmiştir.

Caracal RN 720 5W-30

ALPET CARACAL RN 720 5W-30 yeni nesil dizel partikül filtreli araçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Renault ve Mercedes Benz araç motorları için üretici onaylarını sağlayan, yeni nesil yüksek performanslı yağ teknolojisi ile üretilmiş full sentetik bir üründür.

Cronos Longlife LDI 5W-30

ALPET CRONOS Longlife LDI 5W-30, BMW, Mercedes Benz ve VW gibi araç üreticilerinin modern motorlarının spesifikasyonlarını karşılamak üzere yeni nesil yüksek performanslı yağ teknolojisi ile üretilmiş sentetik bir üründür.

Cronos LDI 0W-30

ALPET CRONOS LDI 0W-30 yüksek performanslı motorlar için yeni nesil tam sentetik yağ teknolojisi ile özel olarak Mercedes Benz, BMW ve VW gibi en önemli araç üreticilerinin spesifikasyon taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiş, uzun yağ değişim periyotları sağlayan üstün özellikli bir üründür.

18 Toplam Ürün
whatsapp