Ticari Araç Motor Yağları

12 toplam ürün.
Protector M Serisi

ALPET PROTECTOR M Serisi, iyi rafine olmuş yüksek kaliteli mineral baz yağlardan formüle edilmiş, genel amaçlı kullanıma uygun yağlama yağlarıdır.

Protector MX Serisi

ALPET PROTECTOR MX Serisi, yüksek kaliteli mineral baz yağlar ve ağır çalışma şartlarına uyumlu katıklar kullanılarak, ağır şartlar altında çalışan dizel ve benzinli araçlar için geliştirilmiş, tek mevsimlik motor yağı kullanımı gerektiren uygulamalar için ideal ürünlerdir.

Protector MEX 40

ALPET PROTECTOR MEX 40, yüksek kaliteli ve modern baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans ve koruma katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiş, yüksek devirli, dört zamanlı dizel motorlara sahip, zor şartlarda çalışan ağır hizmet tipi dizel motorlarda ve iş makinelerinde kullanılır.

Turbot Nouvus 20W-50

ALPET TURBOT NOUVUS 20W-50, dizel motorlar için yüksek sıcaklıklarda üstün koruma sağlayan özel performans katıklarıyla formüle edilmiştir.

Turbot Nouvus 15W-40

ALPET TURBOT NOUVUS 15W-40, dizel motorlar için yüksek sıcaklıklarda üstün koruma sağlayan özel performans katıklarıyla formüle edilmiştir.

Turbot SHPD 15W-40

ALPET TURBOT SHPD 15W-40, yüksek kaliteli ve modern baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun performans ve koruma katıklarının bir araya getirilmesiyle üretilmiş ağır hizmet tipi dizel motor yağıdır.

Turbot Fleetmax 15W-40

ALPET TURBOT FLEETMAX 15W-40, yüksek kaliteli mineral baz yağlar ile günümüz teknolojisine uygun yüksek performans katık kombinasyonlarının bir araya getirilmesi sonucu, ağır hizmet tipi dizel motorlar için üretilmiş ultra yüksek performanslı bir yağdır.

Turbot F 10W-30

ALPET TURBOT F 10W-30, son teknoloji ürünü katık paketleri ve üstün kaliteli modern baz yağlarla, özellikle FORD markalı Transit ve Connect gibi ticari araçlarda kullanılmak üzere formüle edilmiş, FORD WSS-M2C921-A onayını karşılayan üstün özellikli motor yağıdır.

Turbot XHD 10W-40

ALPET TURBOT XHD 10W-40, ağır hizmet tipi dizel motorlarda etkin koruma sağlamak üzere sentetik baz yağlara yüksek performanslı katık kombinasyonu ilave edilerek üretilen yarı sentetik üründür.

Turbot 10W-40

ALPET TURBOT 10W-40, yeni jenerasyon ağır hizmet tipi dizel motorlarda etkin koruma ve motordan alınan performansı maksimum seviyede tutabilmek üzere, sentetik yağ teknolojisiyle üretilmiş, özel sentetik baz yağlara modern ve yüksek performanslı katık paketlerinin ilavesi ile hazırlanmış dizel motor yağıdır.

Turbot FE 10W-40

ALPET TURBOT FE 10W-40, yeni jenerasyon ağır hizmet tipi dizel motorlarda etkin koruma ve motordan alınan performansı maksimum seviyede tutabilmek üzere sentetik yağ teknolojisiyle üretilmiş, özel sentetik baz yağlara modern ve yüksek performanslı katık paketlerinin ilavesi ile hazırlanmış yeni nesil, uzun ömürlü, sentetik dizel motor yağıdır.

Turbot MMS 10W-40

ALPET TURBOT MMS 10W-40, yeni nesil ağır hizmet tipi dizel motorlarda etkin koruma sağlamak üzere geliştirilmiştir.

12 Toplam Ürün
whatsapp